1
/
of
12
MSI Cyborg 15 A12UCX 15.6" i5-12450H 2.0GHz 8GB RAM 512GB SSD GeForce RTX 2050
MSI Cyborg 15 A12UCX 15.6" i5-12450H 2.0GHz 8GB RAM 512GB SSD GeForce RTX 2050
PayMore Kitchener
SKU:ON07-1789A-R2R5
Regular price
$449.99 CAD
Regular price
Sale price
$449.99 CAD
Unit price
/
per
Free shipping in Canada (additional charges for Northwest Territories, Nunavut & Yukon)
Couldn't load pickup availability
MSI Cyborg 15 A12UCX 15.6" i5-12450H 2.0GHz 8GB RAM 512GB SSD GeForce RTX 2050
Items included in this sale:
MSI Cyborg 15 A12UCX 15.6" i5-12450H 2.0GHz 8GB RAM 512GB SSD GeForce RTX 2050
Genuine Charger
*Please note, if it is not listed it is not included - such as power cables or other accessories.
Specifications:
| Collection | Windows Laptops |
| Sub-Collection | MSI Laptop |
| Brand | MSI |
| Model | Cyborg 15 |
| MPN | A12UCX |
| Release Year | 2023 |
| Operating System | Windows 11 Home |
| Processor Brand | Intel |
| Processor | i5-12450H |
| Processor Speed | 2.0GHz |
| GPU/Graphics Card | GeForce RTX 2050 |
| Memory (Ram) | 8GB RAM |
| Storage 1 | 512GB |
| Storage Type 1 | SSD |
| Storage 2 | N/A |
| Storage Type 2 | N/A |
| Screen Size | 15.6" |
| Resolution | 1920 x 1080 |
| Integrated Graphics | Intel UHD Graphics |
| Display | HD LCD |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Bluetooth | Yes |
| Webcam | Yes |
| Microphone | Yes |
| Touch Screen |
No
|
| Backlit Keyboard | Yes |
| WiFi | Yes |
| Color | Black |
| Absolute/Computrace Enabled? | N/A |
| MFG Warranty? |
No
|
| Condition | Good |
| Connections |
Charging Port
3.5mm Headphone/Microphone Combo
HDMI Port
Ethernet Port
2x USB-A 3.1 Port
USB-C 3.1 Port
|
| Serial# | 9S715K111628ZNB000715 |
:
:
Share

Unlock Instant Discounts with Your Trade-In!
Turn your old or even broken devices into immediate savings! When you trade in while shopping in-store, we'll apply the value of your trade-in directly to your purchase — helping you pay less today. It's the smartest way to upgrade, save money, and get more for what you love.
Hours of Operation